Podnikáte? Nahlásili jste Finančnímu úřadu všechny své bankovní účty?

by Zdeněk Večeřa 1 Comment

Víte, že musíte svému Finančnímu úřadu nahlásit všechny své bankovní účty, které využíváte pro účely podnikání?

Přesně se tomu věnuje § 127 odst. 1 písm. e, zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád ve znění pozdějších předpisů, který říká, že jste povinen uvést čísla všech svých účtů u poskytovatelů platebních služeb, jakož i u poskytovatelů platebních služeb v zahraničí, pokud jsou užívány v souvislosti s činností, která je zdrojem příjmů, které jsou předmětem daně nebo jejíž výsledky jsou předmětem daně.



Comment ( 1 )

  1. Fifi
    Tak to je snad každému jasné, ne? ((-:

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>