Hledáte nejlepší Apple iPhone servis v Brně? Vyzkoušejte autorizovaný servis ITS, který nabízí rychlé záruční i pozáruční opravy

by Zdeněk Večeřa 0 Comments

S čistým svědomím mohu doporučit oficiální autorizovaný Apple servis ITS a. s. v Brně na ulici Hybešova (www.its.cz/kontakty-servis). Za poslední roky jsem u ITS úspěšně vyřídil asi deset reklamací. Centrálu mají v Praze a pobočku v Chrudimi. Moje více než skvělá zkušenost je s brněnskou pobočkou.

Foto: Apple.com

Pokaždé jsem se setkal s perfektní rychlostí. Reklamace iPhonů zvládají vyřizovat během 3-5 pracovních dní, takže když jim telefon donesete v pondělí dopoledne, s velkou pravděpodobností do víkendu budete mít funkční telefon.

Poslední záruční reklamaci mi zvládli vyřídit za 25 hodin, což je prostě nejen super, ale i hodně vzdálené 30denní zákonné lhůtě. Tak nějak si představuji ideální servis.

K tomu když si přidáte fajn a rychlou komunikaci a pokaždé ochotný personál, tak je to koktejl, který si zamilujete. Díky za to, že existují společnosti jako je ITS.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..